Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.06.2017 08:17:45 

PROJEKTY
Dílnička
 
Projekt je určený všem i z řad veřejnosti, kdo se chce občas realizovat ve výtvarné či pracovní činnosti a případně chce svým výrobkem udělat někomu blízkému radost nebo ho může věnovat našemu spolku do benefičního prodeje. Vítáni jsou všichni "umělci", zejména rodiče či prarodiče s dětmi.Vždy se scházíme v prostorách MŠ Duha, Laudova 1030/3, Praha 6 Řepy, pro členy spolku LAUDOVKA jsou veškeré materiály a pomůcky poskytovány zdarma, ostatní mohou pracovat za příspěvek na materiál v částce 50Kč. Moc se těšíme na vaše výrobky. 
 

Hračkovna

Fond didaktických pomůcek, her a hraček. Jedná se především o pomůcky na rozvoj jemné motoriky, zrakové percepce, logického myšlení a mluvních dovedností. V současné době Hračkovna slouží k výuce polytechnické výchovy v rámci vzdělávání v MŠ Duha. 

Členové spolku LAUDOVKA si mohou po domluvě uvedené pomůcky a hračky zdarma zapůjčovat domů a přispívat tak k lepšímu rozvoji svých dětí.

 

Blešák a společné setkávání

 

Setkávání členů a přátel, sdílení zážitků a zkušeností, zábavné programy a hry nejen pro děti. Benefiční prodeje výrobků dětí a členů spolku, a dalších předmětů, hraček, dekorací, keramiky, dárků a dalších. 

                      

Odborná knihovna

Odborná literatura tématicky zaměřená na speciální pedagogiku, psychologii, pedagogiku a vychovatelství, rodičovství. Odborná knihovna poskytuje i aktuální vydání časopisů: Psychologie Dnes, Rodina a škola, Informatorium 3-8 a časopis Můžeš.

Knihy i časopisy jsou členům k dispozici k zapůjčení domů.  

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist